Şeyhler Müritler ve Yalancı Peygamberler

Hulki Cevizoğlu

Responsive image
FİYAT
ÜCRETSİZ
YAZAR
Hulki Cevizoğlu
TARİH
1997-01-01
ISBN
9754781796
DİL
TÜRK
DOSYA FORMATI
9,12 MB
BİÇİM
FB2 EPUB PDF

KİTAP AÇIKLAMASI

... Programda sorulara yanıt vermek yerine, kendi bildiği açıklamaları yapma yoluna sık sık başvuran İskender Evrenesoğlu, stüdyodan yardımcısı Abdulcebbar Boran tarafından yayın sırasında kaçırıldı.Hakkındaki bilimdışı ve İslâm dışı iddiaları bilmemize rağmen, program boyunca yine de tarafsız kalarak, kendisine bir ayna tutmayı yeğledik. Bu aynaya yansıyanlar ise okuyacağınız gibi çağdaş Türkiye'de ibret vericiydi.M. Hulki CevizoğluAnkara, 25 Ağustos 1997(Önsöz'den)

...er Müritler ve Yalancı Peygamberler. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme ... Şeyhler Müritler ve Yalancı Peygamberler: Hulki Cevizoğlu... ... ... KİTAP TAVSİYESİ : Şeyhler, Müritler ve Yalancı Peygamberler /// YAZAR : HULKİ CEVİZOĞLU. Ekim 21, 2019Ekim 22, 2019 ~ isnetozelburo. Allah'tan "vahiy" aldığını iddia eden, şeyhliğini ve... yayınevi:Doğu Kitabevi; 1. baskı Tarafından gönderildi Şeyhler Müritler ve Yalancı Peygamberler:11 Kasım 2019 18.20 TL. Bu eser, Türkiye'deki gündelik hayat sosyolojisi için çok önemli bir örnektir. Sosyoloji ve din ... ŞEYHLER MÜRİTLER VE YALANCI PEYGAMBERLER... - GittiGidiyor ... .20 TL. Bu eser, Türkiye'deki gündelik hayat sosyolojisi için çok önemli bir örnektir. Sosyoloji ve din sosyolojisi kuramlarının, Türkiye pratiğinin belgeleridir. Şeyhler Müritler ve Yalancı Peygamberler. Doğu Kitabevi. 19.50.

Bu eser, Türkiye'deki gündelik hayat sosyolojisi için çok önemli bir örnektir.

Sosyoloji ve din sosyolojisi kuramlarının... You are here. Ana Sayfa » Şeyhler-Müritler ve Yalancı Peygamberler. position-x: 1. Şeyhler-Müritler ve Yalancı Peygamberler. Yazar Adı: Hulki Cevizoğlu. ...seçen, Sahte peygamber lakaplı Evrenosoğlu yayından yardımcısı tarafından kaçırıldı. olduğu açıklamalar ve davranışlarından sonra Şeyhler, Müritler ve Yalancı Peygamberler kitabı doğdu. Şeyhler Müritler ve Yalancı Peygamberler - Doğu Kitabevi - 9786052096918 - Hulki Cevizoğlu - - Bu eser, Türkiye'deki gündelik hayat sosyolojisi için çok önemli. 16.98 TL. Bu eser, Türkiye'deki gündelik hayat sosyolojisi için çok önemli bir örnektir. Sosyoloji ve din sosyolojisi kuramlarının, Türkiye pratiğinin belgeleridir. Şeyhler Müritler ve Yalancı Peygamberler. Kitap Türk ve Dünya Siyaseti. ŞEYHLER MÜRITLER VE YALANCI PEYGAMBERLER - GENEL Fiyatları. Şeyhler Müritler Ve Yalancı Peygamberler / Hulki Cevizoğlu / Doğu Kitabevi. Topluma ve a...