Kutsal Kaos

Serhat Ahmet Tan

Responsive image
FİYAT
ÜCRETSİZ
YAZAR
Serhat Ahmet Tan
TARİH
2019-10-30
ISBN
6052690802
DİL
TÜRK
DOSYA FORMATI
11,30 MB
BİÇİM
FB2 EPUB PDF

KİTAP AÇIKLAMASI

- Ardıllık Kanunu nedir? İnsanlık tarihine etkileri nelerdir?- Piramitlerin hizalandığı yıldız sistemleri hangileridir?- HZ. MUSA ve FİRAVUN arasında geçen tartışmanın özü nedir?- SAMİRİ neden bir boğa heykeli yapmıştı?- İsrailoğlulları arasında yaşanan iki iç şavaşın günümüze yansımaları nelerdir?- İsrail’in ilk kralı SAUL ve HZ. DAVUT arasındaki sürtüşmenin aslı nedir?- HZ. SÜLEYMAN’ın akıl almaz teknolojisi ve cinleri emrinde çalıştırması…- HZ. İSA’nın SARAH isimli kızı var mıydı?- SİYON protokollleri gerçek mi sahte mi?- PAVLUS’un Hristiyanlığı global paganizme destek mi engel mi?- HORUS PROJESİ nedir?- DECCAL, HZ. İSA’NIN NUZÜLÜ, GÜNEŞİN BATIDAN DOĞMASI…- Kutupların takla atması ve ZODYAK.- REENKARNASYON mümkün mü?- Kainatın aslı, hakikati nasıldır?Hepsi ve daha fazlası elinizin altında. Günümüzü şekillendiren kadim olayların hakikatlerinibu kitapta bulacaksınız. 

... Piramitlerin hizalandığı yıldız sistemleri hangileridir? - Hz ... KAOS UN KUTSAL KİTABI* - PDF Ücretsiz İndirin ... . Musa ve Firavun arasında geçen tartışmanın özü nedir? Ad: Kutsal Kaos, Yazar: Serhat Ahmet Tan, Yayınevi: Yediveren Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Tarih Araştırma - İnceleme, En Düşük Fiyat: 18.9 TL, Teklif Sayısı: 22, Yüzde İndirim Oranı... 20.10 TL. Ardıllık Kanunu nedir? İnsanlık tarihine etkileri nelerdir? - Piramitlerin hizalandığı yıldız sistemleri hangileridir? - HZ. MUSA ve FİRAVUN arasında geçen tartışmanın özü nedir? Ser ... Kutsal Kaos PDF İNDİR | KİTAP İNDİRME ... . MUSA ve FİRAVUN arasında geçen tartışmanın özü nedir? Serhat Ahmet Tan. - Ardıllık Kanunu nedir? İnsanlık tarihine etkileri nelerdir?
- Piramitlerin hizalandığı yıldız sistemleri hangileridir?
- Hz. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın! Yorum Yaz. Kutsal Kaos 434622 Yediveren Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/kutsal-kaos. Serhat Ahmet Tan - Kutsal Kaos kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Kutsal Kaos. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Albert Caraco insanlığa öğüt vermiyor, insanın, öğütleri tamamen unutmasını istiyor. Kendi kurtuluşu için. 22.50 TL. Kutsal Kaos-Yediveren Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 18 TL. Ardıllık Kanunu nedir? İnsanlık tarihine etkileri nelerdir? - Piramitlerin hizalandığı yıldız sistemleri hangileridir? - Hz. Musa ve Firavun arasında geçen tartışmanın özü nedir? Transkript. 1 KAOS UN KUTSAL KİTABI* ALBERT CARACO, yaklaşık dört yüzyıldır Türkiye de yaşayan Sefarad bir ailenin oğlu olarak 1919 yılında İstanbul da doğdu. Araştırma-İnceleme/. Kutsal Kaos. Kutsal Kaos. Marka : Yediveren Yayınları. Barkod : 9786052690802. If you Browse "kutsal kaos January 2020" you can download this video and also You can see a list of Clips Today kutsal kaos January 2020 related all videos. 21 TL. Ardıllık Kanunu nedir? İnsanlık tarihine etkileri nelerdir? - Piramitlerin hizalandığı yıldız sistemleri hangileridir? - Hz. Musa ve Firavun arasında geçen tartışmanın özü nedir? Kutsal Kaos Serhat Ahmet Tan Yediveren Yayınları 9786052690802 Serhat Ahmet Tan. çeviren'in önsözün den: ''kaos'un kutsal kitabı'' ideal bir saldırı malzemesi, bir dinamit, bir tahrip kalıbıdır: yoğun, kısa, esinli, terörist, sert, kehanet dolu provakatif, karanlık, gizli-ve yeterli......