Hatıralar

Ord. Prof. Dr. Ali Fuad Başgil

Responsive image
FİYAT
ÜCRETSİZ
YAZAR
Ord. Prof. Dr. Ali Fuad Başgil
TARİH
2018-10-15
ISBN
9756444146
DİL
TÜRK
DOSYA FORMATI
4,63 MB
BİÇİM
FB2 EPUB PDF

KİTAP AÇIKLAMASI

Yakın tarihimizi bilmek isteyenler için kıymetli bir kaynak olan bu hatıralar, milletimizin de hafızasında yer etmiş ve milli hafızadan silinmemesi gereken olaylarla doludur. Tanrı'nın muhatabı insandır. İnsanın farkı da şerefi de buradadır. Bu şerefin farkında olan insanların hayat maceraları ise insanlığın altın sayfalarıdır. Okuyacağınız bu altın sayfalarda milletimizin çok acılı günlerini, yaralı yönlerini, içi yanarak, kalbi kanayarak anlatan bir alim Türk'ün ışıklı kaleminden okuyacaksınız.

...çok aranan terimler. Mirkelam Hatıralar Şarkı Sözleri: Geçip giden zamanIarı Bir yerIerde buIsam Sonra üzüIsem ÜzüIdüğüme üzüIsem Gözyaşıma daIıp daIıp Seni hatırIarım Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Bir şey ... Mirkelam - Hatıralar - Akor ve Sözleri | Akormatik ... . Geçip giden zamanları Bir yerlerde bulsm Sonra üzülsem Üzüldüğüme üzülsem Gözyaşıma dalıp dalıp Seni hatırlarım. Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Birşey istemem Neye yarar hatıralar. Geçip giden zamanları Bir yerlerde bulsam Sonra üzülsem Üzüldüğüme üzülsem Gözyaşıma dalıp dalıp Seni hatırlarım Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Bir şey istemem Neye yarar hatıralar. Gittin şimdi sen Yoksun y ... Mirkelam Hatıralar MP3 İndir Müzik Yükle Hatıralar Dinle ... . Geçip giden zamanları Bir yerlerde bulsam Sonra üzülsem Üzüldüğüme üzülsem Gözyaşıma dalıp dalıp Seni hatırlarım Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Bir şey istemem Neye yarar hatıralar. Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Bir şey istemem Neye yarar hatıralar. Söz-Müzik: Mirkelam.

Hatıralar Sözleri, AkorMerkezi.com'da yayınlanmıştır. http://www.akormerkezi.com. Teoman Hatıralar Şarkı Sözleri ve Teoman 2017 şarkıları internet sitemize eklendi. Uzun zamandır merakla beklenen Teoman şarkısı "Hatıralar" nihayet karşımıza çıktı. Mirkelam (Fergan Mirkelam) Hatıralar şarkı sözleri: Geçip giden zamanları / Bir yerlerde bulsam / Sonra üzülsem / Üzüldüğüme ... Yoksun yanımda. Bir şey istemem. Neye yarar hatıralar. Mirkelam Hatıralar Kaç puan verirsin? Kullanıcı Puanı: 4.3 / 5 544 kişi puan verdi. Sanatçı. YORUMLAR (Mirkelam - Hatıralar). Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri. Hatıralar. Geçip giden zamanları Bir yerlerde bulsam Sonra üzülsem Üzüldüğüme üzülsem Gözyaşıma dalıp dalıp Seni hatırlarım. Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Bir şey istemem Neye yarar hatıralar. gittin şimdi sen yoksun yanımda.. birşey istemem neye yarar hatıralar? (hatta şu kısmı da inceden koyar) sonra üzülsem üzüldüğüme üzülsem... eyt be mirkelam eyt be hatıralar eyt be ayrılık... Mirkelam - Hatıralar. Bu sayfada Mirkelam adlı şarkıcıya/gruba ait Hatıralar şarkısının sözleri bulunmaktadır. Şarkı Sözü. Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Birşey istemem Neye yarar hatıralar. Bazen sisli yola benzer Bazen kırık dala benzer Yeşillere ala benzer Hatıralar hatıralar. Coşkun akan sular gibi Akar durur hatıralar Ne sorar ne birşey s...