Gübre-Tezek-Çöp Kitabı

Responsive image
FİYAT
ÜCRETSİZ
YAZAR
TARİH
2019-12-31
ISBN
6057819239
DİL
TÜRK
DOSYA FORMATI
12,73 MB
BİÇİM
FB2 EPUB PDF

KİTAP AÇIKLAMASI

Kültürler atığı -ister beden ister ev atığını- pis, uğursuz, değersiz, tehlikeli, tabu olarak görmüş ve nasıl bir muameleye tabi tutulması gerektiğini kesin kurallara bağlamıştır. Gerçi atıktan fayda da sağlanmıştır, mesela patlayıcı yapımında kullanılan kuş gübresi, yakıt ve inşaat malzemesi olarak kullanılan tezek, halk hekimliğinde tedavi amaçlı kullanılan idrar ve dışkı, ve günümüzde dönüşüme alınan kağıt, plastik, cam. Toplum hayatında atık ile ne yapılacağı Şehreminicilikten Belediyeciliğe şehir hizmetlerini yakından ilgilendirmiştir. Edebiyatımız çöp ve çöplüğü değersizlikle özdeşleştirmiştir. Tezek kokusunun hakim olduğu köylere bakış açısı siyasetteki yaklaşımları da belirlemiştir. Bugün atıklardan ekolojik, biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır.

...lmaktadır. Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır ... Gübre-Tezek-Çöp Kitabı - Kolektif... | kitapsepette.com ... . Bugün atıklardan ekolojik biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre Tezek Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır. 82.50 TL. Bugün atıklardan ekolojik, biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır. Bugün a ... Gübre - Tezek - Çöp Kitabı | Nadir Kitap ... . Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır. Bugün atıklardan ekolojik biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre Tezek Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır. Bugün atıklardan ekolojik, biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır. Bugün atıklardan ekolojik biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre tezek çöp kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır. Bugün atıklardan ekolojik, biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır.

. Emine Gürsoy Naskali. Kültürler atığı -ister beden ister ev atığını- pis, uğursuz, değersiz, tehlikeli, tabu olarak görmüş ve nasıl bir muameleye tabi tutulması gerektiğini kesin kurallara bağlamıştır. Emine Gürsoy Naskali. Kültürler atığı -ister beden ister ev atığını- pis, uğursuz, değersiz, tehlikeli, tabu olarak görmüş ve nasıl bir muameleye tabi tutulması gerektiğini kesin kurallara bağlamıştır. 83.60 TL. Bugün atıklardan ekolojik, biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır. Edebiyatımız çöp ve çöplüğü değersizlikle özdeşleştirmiştir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır. Bugün atıklardan ekolojik, biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır. Bugün atıklardan ekolojik, biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarla ele almaktadır. Bugün atıklardan ekolojik, biraz da estetik kaygılarla söz edilmektedir. Atık cam şişeler koleksiyon objeleri de olmaktadır. Gübre, Tezek, Çöp Kitabı; atığı tüm bu açılımlarl...